Język turecki i kultura Turcji to nasza pasja.

ABC Turcji
Przewodnik turysty
Mity i prawdy
Islam
Historia i ustrój
Geografia
Turystyka
Obyczaje
Kuchnia
Język
Muzyka
Folklor
Literatura
Sztuka
Filmy
Wiadomości
Galeria
O Polsce

Newsletter

Zachęcamy do zapisywania się w naszym newsletterze. Dzięki niemu będą Państwo na bieżąco ze wszystkimi nowościami związanymi z naszą firmą.

Regulamin świadczenia usługi "Newsletter"1. Wydawcą "Newsletter" jest Firma.


2. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e–mail wysyłana jest przez firmę, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e–mail) zwana dalej "Newsletterem".


3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu, który za pośrednictwem formularza zapisze się na subskrypcję, podając swój adres e–mail i potwierdzi chęć otrzymywania informacji, poprzez aktywowanie linku zawartego w e–mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.


4. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e–mail użytkownika, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych do bazy.


5. Zamówienie przez użytkownika Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przyjęcie dodatkowych przesyłek zawierających oferty handlowe i promocyjne Partnerów serwisu.


6. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.


7. Każdy subskrybent "Newslettera" może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości.


8. Adres e–mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.

counterliczniki