Język turecki i kultura Turcji to nasza pasja.

ABC Turcji
Przewodnik turysty
Mity i prawdy
Islam
Historia i ustrój
Geografia
Turystyka
Obyczaje
Kuchnia
Język
Muzyka
Folklor
Literatura
Sztuka
Filmy
Wiadomości
Galeria
O Polsce

O nas


Nazwa i adres firmy:

Właściciel

 Tureckie Klimaty

 ul. Starowiślna 20/6

 31-032 Kraków

 NIP: 683-181-93-32

 REGON: 120581596


Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej:

Nr 4075/07 wyd. przez Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice


Nuner rejestracji w Urzędzie Patentowym RP:

365328


O MNIE

Z wykształcenia jestem mgr turkologii UJ. Nauczaniem języka tureckiego i wykonywaniem tłumaczeń zajmuję się zawodowo od 2007 roku. Język turecki i kultura Turcji, a w szczególności turecka muzyka ludowa i tureckie tańce to także moja pasja. Praca związana z językiem tureckim i kulturą Turcji sprawia mi ogromną radość i daje zawodową satysfakcję. Cieszę się, że poprzez założenie mojej firmy Tureckie Klimaty, udało mi się połączyć pracę z moimi zainteresowaniami.

 

O FIRMIE

Jak sama nazwa wskazuje, Tureckie Klimaty to firma, która specjalizuje się nie tylko w języku tureckim (lekcje, kursy, tłumaczenia), ale także w kulturze Turcji. Staramy się przybliżać Polakom Turcję i jej kulturę, zarówno w postaci nauki języka tureckiego, jak również poprzez inne kursy związane z turecką kulturą, naukę tureckich tańców ludowych, czy grę na tureckich instrumentach (bağlama, darbuka). Prowadzimy też biuro tłumaczeń i zajmujemy się sprzedażą książek do nauki tureckiego oraz poświęconych tematyce Turcji, islamu i innych orientalnych krajów.

Firma Tureckie Klimaty została założona 10 lat temu i od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę. Głównymi profilami naszej działalności jest szkoła językowa, w której oferujemy zarówno kursy grupowe jak i indywudualne oraz biuro tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku tureckim, jednak postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę edukacyjną i tłumaczeniową o inne języki orientalne, takie jak arabski czy perski. Zapraszamy także na inne kursy związane z turecką kulturą, jak również do naszej księgarni.

 

O STRONIE

Na naszej stronie internetowej, oprócz ofert handlowych, można znaleźć także informacje o Turcji i jej kulturze, których szuka turysta czy pasjonat tego kraju. Informacje ogólne, takie jak przydatne wskazówki, kurorty, komunikacja, kultura, kuchnia, muzyka, obyczaje i wile innych można znaleźć w zakładce Portal.

Po więcej informacji zapraszamy na forum, gdzie można dowiedzieć się jeszcze więcej, zobaczyć ciekawe linki i zdjęcia, zadać pytanie, podyskutować i podzielić się swoim doświadczenień lub wrażeniami na temat Turcji. Zapraszamy do rejestracji na forum.

Nie zapomnieliśmy także o osobach z Turcji, dla których została przygotowana wersja strony w języku tureckim, a także portalowa zakładka O Polsce i specjalny dział na forum poświęcony Turkom w Polsce.

Podsumowując, moim zamiarem było stworzenie takiej strony internetowej, poświęconej Turcji i jej kulturze, gdzie można zarówno zlecić realizazję usług takich jak nauka, tłumaczenia czy inne kursy, zakupić książki, znaleźć niezbędne informacje o Turcji, jak i miło spędzić czas na forum w towarzystwie pasjonatów Turcji.


NASZE BIURO

Tureckie Klimaty Biuro 001


Tureckie Klimaty Biuro 003

 

Tureckie Klimaty Biuro 007

 

Tureckie Klimaty Biuro 010

 

Tureckie Klimaty Biuro 012

 

Tureckie Klimaty Biuro 014

 

Tureckie Klimaty Biuro 015 

counterliczniki